Teksty na blogi

Jeżeli prowadzisz biznes i masz własną stronę WWW, to na pewno słyszałeś o tym, że pozycjonowanie w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Jeżeli nie – to jeszcze o tym usłyszysz 😉

Dużą rolę w pozycjonowaniu strony mają teksty. Google lubi wartościową treść. Mało tego – ta cwana bestia patrzy przychylnym okiem na te witryny, na których coś się dzieje i które są regularnie rozbudowywane. Nie musisz jednak co pół roku zmieniać swojej oferty, żeby Google Cię lubiło: wystarczy, że zlecisz mi prowadzenie swojego bloga firmowego.

Firmowe blogi branżowe potrafią znacznie zwiększyć ruch na stronie. Oprócz tego dają Ci okazję do pokazania potencjalnym klientom, że jesteś ekspertem w swojej branży. Posty z takich blogów, zwłaszcza jeśli są prowadzone na domenie Twojej firmy, zwiększają tematyczność strony, a także znacznie ją rozbudowują, co jest bardzo dobrze oceniane przez wyszukiwarkę. Mało tego – posty pisane pod konkretne słowa kluczowe zwiększają prawdopodobieństwo, że potencjalny klient trafi na Twoją ofertę właśnie poprzez bloga. Mamy tutaj klasyczną sytuację win-win: konkurencja zaczyna się z Tobą liczyć, bo znasz się na rzeczy, a klienci zaczynają do Ciebie przychodzić, bo jesteś ekspertem w swojej dziedzinie. A Ty zarabiasz!

 

Zlecając mi prowadzenie swojego bloga firmowego możesz zyskać:

 

 

do nawet 45% zwiększonego ruchu na stronie!            do 67% zwiększonej sprzedaży!

 

* dane pochodzą z badań przeprowadzonych przez portal Whitepress.