Cennik

Podane ceny są orientacyjne – oznacza to, że w niektórych przypadkach mogę zejść poniżej podanej kwoty, a w niektórych podam wyższą stawkę. To wszystko zależy od tego, czego będziesz ode mnie oczekiwać: inaczej wycenię teksty na podstrony, pisane typowo pod roboty Google, na podstawie dostarczonych fraz, a inaczej tekst na bloga eksperckiego lub artykuł do gazety. W niektórych przypadkach oferuję również wyszukanie bądź zrobienie grafik (strony na Facebooku), ale im więcej czasu muszę poświęcić na research i „okołotekstową” pracę, tym wyższa będzie cena.

Oznacza to, że cena różni się pod względem rodzaju tekstu i jego zaawansowania. Im bardziej profesjonalny tekst z fachowym, branżowym słownictwem, tym większą podaję stawkę. Każdą usługę wyceniam indywidualnie. Przed wystawieniem faktury zawsze wysyłam klientom teksty do sprawdzenia i zaakceptowania. Pamiętaj, że nie jestem jeszcze czynnym płatnikiem VAT – oznacza to, że wystawiam faktury jako dowód sprzedaży, ale nie są one objęte stawką VAT. Cena, którą podam Ci na mailu i w umowie, jest ceną ostateczną. Oprócz tego nie przyjmuję zapłaty na inne konto niż firmowe, a po wykonaniu usługi zawsze wystawiam fakturę.

Usługa Cena* za 1000 zss**
Teksty na blogi od 30 zł
Teksty eksperckie branżowe od 50 zł
Teksty SEO na podstrony od 20 zł
Teksty SEO na stronę od 40 zł
Opisy produktów od 10 zł
Korekta tekstów pod SEO od 15 zł

 

* – przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

** – zss – znaków se spacjami